Renovace laku

Laku Vašeho automobilu ubírá na kráse především automatická kartáčová myčka, mytí automobilu nevhodným způsobem (levné mycí houby, agresivní mycí šampón) a celkově špatný přístup k údržbě laku.  Zvolením vhodného postupu leštění a kombinace leštících padů a past jsme schopni odstranit i hrubé škrábance a poškození laku. Pro renovaci laku používáme profesionální leštičky značky Rupes.

Každý vůz u nás projde vstupní prohlídkou, při které zohledníme jeho stav, projednáme požadavky klienta a navrhneme co nejšetrnější postup pro dosažení žádaného výsledku. Před korekcí musí být lak dokonale čistý a dekontaminovaný (asfalt, polétavá rez, fleky od tvrdé vody, atd.).  Po korekci je lak nutno ošetřit například voskem či některým z našich Nano přípravků.

Není Vám něco jasné? Nevíte jaký program si vybrat? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 606385829. Rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme vybrat to správné pro Váš vůz.

1-stupňová korekce laku

Jednostupňové leštění je určeno pro zvýšení lesku a odstranění malých nedostatků laku - drobné škrábance, oxidace, stopy po tvrdé vodě a jde vám převážně o pozvednutí lesku, ale nechcete do vozu investovat větší obnos. Většinou je tímto krokem odstraněno 60 - 70 % viditelných defektů laku.


délka práce: od 1 dne
cena: od 5000Kč

2-stupňová korekce laku 

Dvoustupňové strojní leštění dodá vašemu vozu vzhled nového automobilu. V prvním kroku se odstraní hrubé škrábance a nedostatky laku a v druhém kroku se lak finálně doleští jemnou pastou do vysokého lesku. Součástí programu je i retuš poškození např. od kamínků barvou namíchanou na míru metodou touch up. 


délka práce: od 2 dnů
cena: od 7000Kč

Úplná korekce laku 

Třístupňové strojní leštění zahrnuje kompletní renovaci laku, která dodá Vašemu vozu vzhled a lesk výstavního automobilu. Našim cílem je odstranit i ty nejmenší nedokonalosti a zároveň vozu dodat ten nejvyšší možný lesk. V prvním kroku se odstraní hrubé škrábance a nedostatky laku, v druhém kroku se lak přeleští jemnou pastou a na závěr se ještě finálně doleští super jemnou pastou pro dosažení maximálního lesku a hloubky barvy. Součástí programu je i retuš poškození např. od kamínků barvou namíchanou na míru metodou touch up. 


délka práce: od 3 dnů
cena: od 10000Kč